Prosinec 2009

Tak jak to bude....

26. prosince 2009 v 14:52 | maxík |  Ostatní věci
Ahoj,
lidi dost sem přemýšlel o konci, jenže musím uznat, že mi nejste lhostejní. Blogu bych se pokusil navrátit kvality doby před.... 3 měsíci?, jo to asi bude ono :). Takže, mělo by to ale háček, článek by nějaký o bionicle, sem-tam přibyl, (dneska a zítra tu budou recenze na mé dárky z Vánoc), jinak by tento blog byl i o modelařině, můžu Vám ukázat jak dlouho a jak je složíte něco složit, atd., co vy na to?
majitel..

Šťastné a Veselé Vánoce...

24. prosince 2009 v 15:29 | maxík xD |  Ostatní věci
Ahoj, no co mám psát prostě hodně dárečků, ale hlavně štěstí a zdraví, užijte si tyto svátky klidu s rodinou. :) Majitel.

Jsou Vánoce a to mi přijde blbý skončit :)

23. prosince 2009 v 9:07 | max :-) (víc zkrátit nejde :-)) |  Ostatní věci
Ahoj,
to že je blog ve stávce stále platí, ale nechci skončit, když jsou Vánoce, proto budou Vánoční speciály parodií a možná dám i focený příběh, uvidím, kdyžtak, bych tu ještě chvilku vydržel a uviděl jak se situace vyvine, tak nvm.
Zatím....

Nic proti, ale takhle to nejde, lidi....

20. prosince 2009 v 14:36 | maxilos, který má všeho po krk... |  Ostatní věci
Ahoj,
tak jak by sem to jen řekl, asi, asi, zastavím blog, možná jste si řekli, hele to jsme zrovna včera četli u Angela, četli jste to proto, že jsme se o tomto tématu, včera bavili na ICQ, ne, nespikli jsme se proti Vám, všechno vlastně vyjádřil on, tak se cítím i já, akorát se cítím "Nespoznaný" (kdo zná tuto píseň Richarda Müllera, ví jak se cítím, akorát, že za to nejsem rád), prostě, (RADAGABI, tímto tě nechci urazit a dyžtak se ti předem omlouvám!!!), vemte si příklad: Radagabi je tu menší dobu než já, měl rekordní návštěvnost 107 lidí, já neměl ani polovinu, rekord byl asi 29, kdo ví jestli. Vysvětlete mi PROSÍM, co mají ostatní a já s Angelem ne, proč on hned patří mezi elitu a my mezi odpadlíky? Proč? Radagabi sorry, prosím nezlob se, jen jsem chtěl dát příklad, nezlob se. Otázku sem položil, skutečnost víte, návštěvnost mizivá, komenty prakticky žádné, na blogy jsem chodil, ale pak jsem to vzdal, pč to stejně k ničemu nevedlo, asi bude následovat "The End".
Váš (ne)milovaný majitel... max.

Noo, tak asi... (Nebojte, neskončím :-))

17. prosince 2009 v 18:47 | maxilos |  Ostatní věci
Ahoja,
tak mám doma požehnaně Cdček, na které jsem přemýšlel o založení webu, popř. blogu, prostě, moje rodina, já, atd., si kupujeme CD, máme i desky, což už moc lidí bohužel nemá :-(. Jinak si o tom chci založit stránku, kde by byli recenze na různá CD apod., prostě muzika, co říkáte?
Maxík...

Achjo.... :-(

12. prosince 2009 v 15:48 | maxilos (oslavuje) :-) |  Ostatní věci
Ahoj,
po dlouhé době, no možná si některý myslíte, že jsem chtěl, chci skončit. Pravda to není, to Vás zatím mohu ujistit jen škola je fakt docela fuška :-( jsem závislák na hudbě :-). No tak prostě, jak asi víte, existuje blbost jménem čtenářský deník, no a já na to kašlal, tak teď všechno čtu děsně na rychle, že si pamatuji, sotva větu :-). Prostě i jinak diktáty, testy, otravná bižule, zkrátka děs.... Prostě lidičky, nvm jak to půjde dál, ale tak na Vánoce snad něco přibyde.... :-)
No, jinak poslouchám muziku, Fredy Mercury, kdo zjistí jestli jsem to napsal dobře či ne a řekne mi kdo to je má diplom....
Jinak poslouchám hlavně Rock, ale mám i zatím velmi málo oblíbených zpěváků zpívajících POP, hlavně ze SR zpěváků, je to Richard Müller, no jo to víte Superstar co, no můžu Vás ujistit že ho poslouchám už dlouho :-). Jeho nej hity jsou "Po Schodoch", to je zde :-)
A asi i "Srdce Jako Kníže Rohan", to je zde:
Tak co, zatím.... Snad se zase ozvu... někdy... :-)