Leden 2010

Co jsem dostal.

29. ledna 2010 v 20:59 | maxilos |  Ostatní věci
Ahoj, lidi,
vidím, že návštěvnost pomalu, ale jistě stoupá, což mě těší, ale to nestačí (mě), stejně přeci je to trochu málo, tak nevím, no, ale pokusím se to zlepšit o 100%.
Jinak se ale vraťme k názvu článku, čili: "Co sem dostal". Já už nejsem dávno fanda BIONICLE, ani LEGA, důstojně jsem se s nimi rozloučil koupí Mata-nuie, což byl můj poslední kousek do sbírky, takže sem dostal....... PC hry, takže super, mnozí se asi zeptají, jaké?. Dostal jsem 2, resp.: 3 hry, jednu ještě dostanu :). Teď menší dodatky:
Mafia: Konečně originální CD, které jsem moc, moc chtěl. Když jsem fanda nějaké série, půjčené či stažené mi to nestačí :). Je to prostě nadupaná česká hra, nějaká recenze se tu možná objeví, ale spíše na blogu o hrách.
Gothic III: Musím uznat, že po prvních dvou dílech, kterým nešlo snad nic vytknout, trochu zklamání, ale zase to předčilo mé očekávání. Jsem fanda i této série, takže možná v budoucnu bude i datadisk k tomuto třetímu dílu. Jinak prostě typická Gothic atmosféra. Recenze spíše také na blogu o hrách, který asi znovu rozjedu, na tempo gymnázia, už jsem si zvykl.
Prince of Persia: Písky času: Tak toto teprve dostanu, ale hrozně se těším, je to sice úplně 1. díl, jak mi dnes oznámil Radagabi, ale nevadí, brzo jich asi bude více :). Doma mám ještě někde Dva trůny, ale jen to najít. Asi to dostanu zítra, recenze asi opět spíše na blogu o hrách.
Ještě abych nezapomněl jsem dostal 2 bondovky: Dnes neumírej, celkem povedené, ale přeci jen se radši podívám na ty starší. Co se týče: Zítřek nikdy neumírá, tak je to sice o něco lepší, ale není to furt ono, takže si asi počkám, až budou vydávat starší.
Toť vše.
Recenze na mém blogu o hrách budou zprvu o něčem jiném, protože her musím recenzovat ještě dost :). Jinak na tomto blogu bude zítra něco z LDD, takže se těšte, tedy neslibuji 100%, ale na běžkách snad celý den nebudu.
Majitel.

Tak co :)

28. ledna 2010 v 14:11 | maxilos |  Ostatní věci
Ahoj,
otázka jasná co vízo, já jsem v primě a mám opět samé... 1 samozřejmě :D. Já su spokojený, co Vy?
Majitel...

Tak lidiiiiii :).

27. ledna 2010 v 16:22 | maxilos |  Ostatní věci
Ahoj,
návštěvnost celkem na prd, tak mi řekněte co byste chtěli.
Majitel.

LDD: Supply Depot

25. ledna 2010 v 11:25 | maxilos |  LDD
Ahoj,
tak chtěli jste abych pokračoval, toto opět sice není nic moc, ale docházeli mi nápady jak udělat otevřené skladiště :).

Krabice, vždyť to je jasné nevím, k čemu to sem dávat :). Tak zde, no :).

Tak začínáme:
Už je to tu, no jak vidíte, tak to asi moc práce nezabralo, jen to vymyslet jak to bude :). Teď už k příběhu: Toto je otevřené skladiště v přírodě, stará se o zásilky všeho možného po všech základnách, když něco základně chybí zavolají skladu a ten se už pak o všechno postará a zásilka přijde včas, předání musí být rychlé a přesné, v případě že by se o tom dozvěděli nepřátelé, to může dopadnout hodně zle. Šéf skladu se vždy stará o to, aby tam bylo vše, co tam být má, když něco chybí, okamžitě se postará o to, aby to bylo hned zase na skladě :).
Pohled za boku, vidíte že tu pracují 2 skladníci :), jinak vidíte všechno zboží, jako např.: Hrnky, židle, kamery, atp. :).
Tady je vidět jak skladníci doplňují zboží, jinak vidíte sudy, truhly, atp. :).
Tady je to vidět zezadu :).
Ze shora je ještě lépe vidět zboží a nevrlí skladníci :).
Teď už ke skladníkům :): Ten starší v tom modrém je také zároveň šéf skladu, jmenuje se Peter Lordiak. Prý s ním nevydržel žádný nováček, který chtěl být skladníkem a všichni utekli, protože s ním odmítají pracovat. Už ho chtěli vyhodit a dát tam za něj náhradu, ale nakonec se jeho syn rozhodl, že bude po tátovi skladníkem a tím mu zachránil práci, Peter mu je vděčný a spolu jim práce jde velmi dobře, i přes Peterův věk, který je 70 let :). Jinak do důchodu jít nechce, dokud může pracovat, pracovat chce :). Doma by se prý nudil :).

Ten mladší v tom oranžovém je už zmiňovaný syn, jmenuje se Thomas Lordiak, je velmi rád, že může otci pomáhat ve skladu, je mu 30 let, takže celkem mladý :). Prý je po tatínkovi, takže jestli nebude mít děti (které ale chce, ale zatím nemá ani manželku, je po tatínkovi žádná s ním nevydrží, Peter je taky 3* rozveden, on zatím ani jednou, ale co není může být :)), tak nebude skladník :). Jinak je to mistr v karate, někdo říkal, že by klidně mohl být člen "Tajné Organizace" v terénu :), ale jemu se nechce :).

Toť vše, doufám, že se líbilo, příště bude: "Secret Base" neboli "Tajná Základna", jinak už mám další 2 výtvory, se těšte, ale ta tajná základna se mi myslím povedla :).

Jinak se POKUSÍM přidávat články pravidelně, čili každý den, jeden, dva :). Teď, když jsem marod, to půjde :). Zítra bude asi Bio-Mafie, dlouho nebyla, ale zítra určitě nebude něco z LDD.

Tak zatím, čau, si jdu lehnout :).

LDD: Smaller Base!

24. ledna 2010 v 11:35 | maxilos |  LDD
Ahoj,
tak po dlouhé době nějaký článek, který není o ničem :D.

Takže začneme: Tu je odkaz, krabici tam vidíte, tak k čemu ji dávat sem :D. Zde.

Je to tu, tak se mi pls nesmějte další už jsou o trochu lepší, ale tohle byl můj první :).
No tak tady to je :). Je to menší základna "Tajné Organizace" o které skoro nikdo nic neví, tato základna byla vybudována v přírodě, stavili si ji sami členové, proto nevypadá zrovna nejlépe, ale jim to stačí, jsou nenároční :). Jinak nikdo neví, proč jsou zrovna utáboření tu, ale je jasné jen jedno: Musí to mít svůj důvod, protože 3 perfektní členové této Organizace nejsou jen tak na jednom místě.
Z boku. Vidíte, že tu jsou 2 vchody, ale myslím si, že by to šlo v pohodě přeskočit :).
Tady vidíte, že jeden člen se právě vrací z průzkumu :).
Další pohled z boku, jsou tu vidět kamery, že by přírodovědci :D, jinak vidíte i alarmy, to jsou ty červené kužely rozmístěné po té nízké stěně. :)
Tady bližší pohled na základnu, vidíte tu ještě lépe kamery, alarmy, stůl a tři hrníčky, co tam asi je, že by Whiskey :), tři židle pro tři členy :). Nějaká popelnice. Pak vidíme další 2 židle, tam většinou sedí ti, co sledují kamerový systém :). Pak nějaká krabice, copak to tam ten chlápek jenom dává :).
Tady je nejstarší člen týmu, je i zároveň nejstarší člen, co je v terénu, už mu pár krát nabízeli pohodovou práci v kanceláři, ale Jamesovi to nevadí :). Jamesovi Marklingovi je už 72 let, nemá žádného potomka ani se nikdy neoženil, kvůli své práci, tu totiž nade vše miluje. Do Tajné organizace vstoupil v 20-ti letech, čili už 52 let dělá v této organizace o které skoro nikdo nic neví :). Jinak by se chtěl dožít 100 let, ale proč ne, když mu to zdraví dovolí :). Jinak je prý velmi sympatický, měl už dost parťáků. Teď už je z něj spíše sólista, ale svou práci i přes svůj věk dělá výborně, pročpak má asi v ruce ten diamant :). Jinak má rád pivo a je to angličan, který miluje svou vlast, jinak je to plukovník, čili už mohl být dávno v kanceláři :).
Tak toto je zase úplně nejmladší člen celé této organizace, je mu teprve 17 let, v organizaci dělá od 15 let, tehdy nahradil šedesátiletého člena, který zemřel při akci, takže ne zase tak bezpečné povolání :), každopádně to má výhody: nemusí studovat, což je pro něj nejdůležitější, jinak se jmenuje: David Liesenger, je to prý cvok, který se ale hodí do sebevražedných akcí, položil by život za parťáka, jinak je jedináček, jeho matka a otec zemřeli, když byla napadena základna této organizace, jejich poslední přání bylo, aby pro ni mohl David dělat taky a to se také stalo :), ale kdyby nezemřel, už zmiňovaný člen, asi by se sem nikdy nedostal. Jinak je hluboce zamilován, takže za rok možná svatba :). Rád sleduje okolí dalekohledem, což je také vidět a vypadá to, že i komunikuje se základnou :). Jinak by už rád šel do kanceláře, adrenalin nemusí :). Jinak je velmi rád, když má parťáka, který mu pomáhá a je to zatím vojín :).
Tamhle vzadu potom vidíme posledního člena této základny, je to prý nejlepší z nejlepších, umí výborně bojovat, je mu 22 let. Nemá rád parťáky, prý mu kazí práci :). Jinak je ženatý a má ročního syna, kterého má hrozně rád, ale bohužel se s ním moc nevidí, manželka se bojí, aby se mu něco nestalo. Jinak je Harry Lersen, velmi dobrý člověk, který rád pomáhá, ale sám. Má bráchu, který je prý kuchařem. Jinak pohodář, jinak velmi rád střílí z kuše a harpuna, je také jeho silná stránka :). Je to seržant a do kanceláře nechce... :) Má rád Whiskey.

Toť vše, tak líbilo, mám pokračovat? :)


P.S.: Cena setu: 415 Kč.

LDD...

23. ledna 2010 v 18:05 | maxilos |  Ostatní věci
Ahoj
tak už to mám taky, už mám 3 výtvory, ještě nevím jak by se série měla asi jmenovat, ale asi to bude: Secret Organisation, neboli "tajná organizace", mám už nějaké výtvory, tak do krabice a dám to jsem :D.
Majitel.
P.S.: Bude to tak zítra a mám k tomu i příběh, lol, doufám že se po nikom neopičím, protože o tom fakt nvm.
P.S. 2: Mám už: Secret Base (Tajná základna)
: Supply Depot (Zásobovací sklad)
: Smaller Base (Menší základna), Conny pls nezlob se, že sem sem dal názvy i anglické jako jsou u tebe, když tak řekni, dal bych to všechno v ČJ.

Žiju :)

21. ledna 2010 v 15:55 | maxilos |  Ostatní věci
Ahoj,
žiju, toť vše, nvm kdy článek :D.
P.S.: KDO MI NEPOŠLE VÝTVOR DO SONV DO ZÍTŘEJŠÍ PŮLNOCI JE AUTOMATICKY VYLOUČEN!!!!!!!
Čau.
P.S.2: Z - 1, ČJ - 1, M - 2 bo 3, jinak dobrý :D

Info.

15. ledna 2010 v 17:46 | maxilos |  Ostatní věci
Ahoj,
tu je menší infíčko:
1. Omluvte že tu pomalu celý týden nic nebylo neměl sem náladičku a musel jsem se UČIT!!!

2. Tento týden taky nic moc :(, u Z mi vychází průměr 1.5 a v PO píšeme z celé Afriky, děs :(, ale když dostanu 1, mám ji i na vízu :). Co se týče D vychází mi za jedna, ale v pondělí si to nesmím zkazit :(, pak se na úterý musím učit občanku (na těchto hodinách usínám :)) a další průšvih je Čj, dneska jsme odevzdávali slohové práce, tak doufám :), ale pak ještě diktát a test z literky :(. A co se týče matiky, musím se na ČT učit jako maniak a totální debil, píšem čtvrtletku a geometrie je má velmi slabá stránka :(. Tak držte palce. :)

3. SoNV, zatím jsem dostal e-maily jen od 3 lidí, takže bacha na to lidi :), dostal jsem od: Noogai123, Makuta Uniclaft a Strakka. Takže ostatní , bacha na to...

4. Teď pařím DOOM 3, takže se moc nenudím :).

5. Nvm, asi jen chcu vzkázat VŠEM delorianům ve 4Story, vy si říkáte, že hrajete fér? To je fakt směšný :). Kámoš to furt hraje a říkal, že deroši, už ho se***, myslím že 4 na jednoho s mnohem vyšším combatem je dost přesila :).
A mimochodem Connere: Vy tky čekáte u těch blbin na oživení :D:D:D :).

Ok, to je vše :).
P.S.: S tím SoNV pls fakt lidi chci to mít od všech, tak čau.

SoNV!!! Důležitý článek pro soutěžící!!!!!

11. ledna 2010 v 19:27 | maxilos |  Soutěže pro vás
Ahoj lidi,
nábor už skončil, ceny, se budu snažit udělat, JAK NEJLÉPE MI PŮJDE, čili jsme se domluvili s kámošem a uděláme je pro Vás spolu, kámoš chodí na grafiku, se těšte :D:D:D, budou se dělat přes Photoshop, mám new comp, na Gimp se už vyse...... :)
Takže, přihlášení jsou:
Vorox
Radagabi
Noogai123
Strakk
Zaktan
vorox king
Makuta Uniclaft
, mno toť jsou soutěžící :), takže prosím nebo žádám, fotky vašich výtvorů mi zašlete na e-mail: kia20304@seznam.cz!!! Kdo tak neučiní do 10 bude vyloučen!!!!! Těsně před vyloučením Vás upozorním na blogu... :)
Ceny: V příštím článku :)
MAJITEL!!!!!!!

SoNV... informace...

10. ledna 2010 v 18:23 | maxík xD |  Soutěže pro vás
Ahoj,
zatím se přihlásilo 5 lidí, vzal bych ještě 3-5, tak kdo ještě chce? :) Rád Vás přijmu.
Dále přihlášení zájemci jsou: Vorox
Radagabi
Noogai123 (prosím napiš znova e-mail, nějakon, ti to nemůžu poslat.)
Strakk
Zaktan
Očekávám, že mi do týdne pošlete fotky výtvorů na adresu: kia20304@seznam.cz, na e-mail Vám zejtra nebo pozejtří napíšu nějaké bláboly.
Majitel...
P.S: NÁBOR NENÍ UKONČEN!!!!!! JEŠTĚ SE MÁTE ŠANCI PŘIHLÁSIT!!!
Zatím vše...

SoNV - Výtvor...

3. ledna 2010 v 10:47 | maxilos |  Ostatní věci
Ahoj,
dost lidí má na blogu soutěže, tady půjde tky o soutěž :).
O co jde? Bude se jednat o normální soutěž, kde vyhraje nejlepší výtvor.
O jaké výtvory půjde? Bionicle, Star wars, Exo-force, Indiana Jones (si moc nesbíráte), Pwer miners, Racers atd. Na ostatní se mě ale zeptejte, Duplo nechci :D:D.
Tak nic, prostě by to bylo jen podle Vaší fantazie, bral bych 10 lidí, :), tak kdo do toho půjde, napište, mi sem:
1. Jméno.
2. E-mail, na e-mail Vám napíšu a domluvíme se, taaak, kdo se přihlásí?
majitel...

Srry... :)

2. ledna 2010 v 15:34 | maxilos |  Ostatní věci
Čus lidi,
opožděně přeji ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK, inak jsem jaksi.. o prázkách, no prostě čučel na telku, pařil hry na PC, kecal s Vámi na Skype, věnoval se rodině (víte svátky), atd., atd., atd., prostě nebyl čas a teĎ ještě škola, to je v pr**li, no nic lidi, tak zatím, snad něco brzy přibyde.
MAXÍÍÍK :)